Zeytin Ağacı Sahiplenin

Seçtiğiniz pakete göre, ağaçtan elde edilen ürünler hediye ettiğiniz kişinin adresine teslim edilecek. Yıl boyunca zeytinsiz ve zeytinyağsız kalmayacak aynı zamanda yerel üreticiyi desteklemiş olacaksınız.

Açılışa Özel İndirim

Ağaç sahiplendirildikten itibaren 1 yıl süresince sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde %20 indirim kazanacaksınız!

Peki Nasıl Olacak?

Bir paket seçiyorsunuz ve zeytin ağacını 1 yıllığına sahiplendiriyorsunuz. Ağacınızla ilgili bilgileri içeren bir sertifika düzenliyoruz. Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim sevkiyat tarihlerinde hediye ettiğiniz ağacın ürünleri ücretsiz kargo ile sahiplendirilen kişinin adresine teslim ediliyor.

 

* Bir paket seçiyorsunuz ve zeytin ağacını 1 yıllığına sahiplendiriyorsunuz. Sahiplendirilen ağaçla ilgili bilgileri içeren bir sertifika düzenliyoruz.

* Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim sevkiyat tarihlerinde hediye ettiğiniz ağacın ürünleri ücretsiz kargo ile sahiplendirilen kişinin adresine teslim ediliyor.

* Hasat zamanı geldiğinde sahiplendirilen kişi ağaçtan hasat edilen zeytinlerin zeytinyağı yolculuğuna eşlik edebilir, take sıkım zeytinyağının tadına bakabilir. Eğer isterse kendi ağacının hasadını yapabilir ya da istediği zaman gelip ağacını kucaklayabilir!